KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14098536

nr 1409 8536

Gunni Nordén

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Löjtnantshjärtan. Signerad, daterad 2003. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm

Gunni Nordén, svensk bildkonstnär född 1923.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:02:33

30/7 13:34:43 1      Vinnande bud

Gunni Nordén

Läs mer om Gunni Nordén